Видання для нотаріусів "Проблемні питання спадкового права в нотаріальній діяльності"

Державне підприємство "Українська правова інформація", що здійснює інформаційне забезпечення органів юстиції, спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції підготували до друку навчально-методичний посібник серії "Нотаріальний практикум" - "ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ СПАДКОВОГО ПРАВА В НОТАРІАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ". Він буде презентований на науково-практичній конференції, що відбудеться 20  березня у м. Львів. Захід проводиться Інститутом теоретико-правових досліджень у сфері юстиції та інноваційних проектів за участі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України.

До відома: Конференція пройде за адресою: м. Львів,
вул. Медова Печера, 65, Конференц–зал, готель «Медова Печера».
Початок конференції о 10:00, реєстрація — з 09:00.

Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці: навчально-методичні матеріали. – Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції / упоряд.: В. О. Чепурнов, К. І. Чижмарь, К. В. Радкевич. – К.: ДП «Укрправінформ», 2015. – 80 с.
Ці навчально-методичні матеріали розроблені з метою належного виконання нотаріусами законодавства з питань нотаріального посвідчення заповітів, їх скасування та архівного зберігання, створення єдиної нотаріальної практики. А також розглядаються окремі питання застосування норм цивільного та цивільного процесуального законодавства під час розгляду справ про спадкування з використанням матеріалів судової практики.

Top Вгору