Про підприємство

 

 Державне підприємство «Українська правова інформація» було створено 17.03.2008 р. на підставі наказу Міністерства юстиції України від 5 березня 2008 року № 335/5 як державне підприємство «Держреєстр». ДП «Держреєстр» було правонаступником Головного об'єднання правової інформації та пропаганди правових знань Міністерства юстиції України. Наказом Міністерства юстиції від 06.04.2010 р. №719/5 державне підприємство «Держреєстр» перейменоване у державне підприємство «Українська правова інформація».

Основним видом діяльності державного підприємства «Українська правова інформація» є редакційно-видавнича діяльність, діяльність їдальні та управління нерухомим майном.

Відповідно до Статуту підприємство веде госпрозрахункову діяльність, коштів із бюджету не отримує.

Державне підприємство «Українська правова інформація» адміністративних послуг не надає.

Основним завданням Підприємства є видання та розповсюдження журналів «Офіційний вісник України» та «Бюлетень Міністерства юстиції України».

 

Такий вид діяльності, як управління нерухомим майном, а саме обслуговування будинку, підприємство веде з липня 2010 року відповідно до наказу Міністерства юстиції від 02.07.2010 № 639/7 «Про закріплення будівлі за Державним підприємством «Українська правова інформація».

Даним наказом за державним підприємством «Українська правова інформація» закріплена будівля, розташована за адресою: вул. Артема, 73, у м. Києві. Будівля має 17 поверхів, підвал та технічний поверх, на яких розташовуються 11 орендарів, у т. ч. Міністерство юстиції України, Державна виконавча служба України та інші. Розташування орендарів проводиться відповідно до договорів між Фондом державного майна та безпосередньо орендарями.

Дана будівля була передана до сфери управління Міністерства юстиції згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.06.2010 №1202-р та актом приймання-передачі від 25.06.2010 року.

 

Їдальня є структурним підрозділом державного підприємства «Українська правова інформація». Їдальня надає послуги громадського харчування співробітникам Міністерства юстиції України, а також загальним відвідувачам. Середня кількість відвідувачів на день становить 500 чоловік.

 

 

Top Вгору