Buleten
17 Жовтня 2016

Актуальні інтерв'ю, цікаві співрозмовники, корисна та оперативна інформація у "Бюлетені Міністерства юстиції України", № 9

Content  9 cover

 «Особливості нормативно-правового регулювання вищої юридичної освіти» - актуальна тема номера журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України, що вийшов друком.

Про пріоритети роботи Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, очікувані законодавчі зміни у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно, про те, що повинні робити нотаріуси, а чого уникати ми поспілкувалися з  директором Департаменту Віталієм Гайдуком.

«Бюлетень Міністерства юстиції України» продовжує серію цікавих інтерв’ю з представниками адвокатської спільноти. У цьому номері – керуючий партнер ЮФ «Мацко і Партнери», адвокат Юрій Мацко. Про зміни, що відбулися в українській адвокатурі та очікування від новел у законодавстві, про професійний вибір та принципи в роботі – читайте на сторінках рубрики «У фокусі юстиції».

Також  у номері:

«Нотаріальна таємниця та відповідальність за її порушення»

«Міністерство юстиції України та природа його прямих і опосередкованих повноважень у сфері запобігання та протидії корупції»

«Особливості правового регулювання виділу частки нерухомого майна із спільної часткової власності»

«Правова культура: сучасні виклики громадянського суспільства»

«Застосування медіації як альтернативного способу вирішення публічно-правових спорів»

«Ознаки кримінального правопорушення як підстава відкриття кримінального провадження»

«Сутнісні складові механізму формування правомірної поведінки»

Актуальні юридичні події та заходи за участі Міністра юстиції Павла Петренка, повідомлення про нові призначення та опубліковані нормативно-правові акти  - у кожному номері «Бюлетеня Міністерства юстиції України».

Приєднуйтесь до нас у соцмережі Facebook .

Слідкуйте за новинами та анонсами на сайті! Будьте у курсі правових новин: передплачуйте офіційні видання Міністерства юстиції на 2017 рік. Детально

Top Вгору