Buleten
31 Серпня 2016

Вийшов друком № 8 журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України"

Content  8 cover

Шановні читачі!

Хочемо привітати всіх вас із 25-річчям з Дня незалежності України і побажати миру, успіхів, наснаги, сонячних днів. Процес державотворення триває, наша країна пройшла великі випробування, і будемо сподіватися, що цей шлях надалі буде не такий складний і трагічний. До національного свята у серпневому номері ми підготували матеріали, де висвітлено боротьбу українців за власну свободу. Так, до Вашої уваги стаття доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Анатолія Шевченка «Незалежність України: ретроспективний аналіз, сучасність, перспектива». Цю ж тему продовжено в інтерв’ю з доктором юридичних наук, професором Київського університету імені Тараса Шевченка Світланою Бобровник «25 років незалежності – складний тернистий шлях».

Також у «Фокусі юстиції» цікаве інтерв’ю з генеральним директором Державного підприємства «Українська правова інформація» В’ячеславом Леманинцем. До Вашої уваги нова рубрика «Нотаріат України», де публікуватимуться актуальні матеріали, пов’язані з нотаріальною діяльністю. Як завжди, пропонуємо огляд новин, оголошення, привітання, перелік нормативно-правових актів.

У рубриці «Думки експертів з права» – наукові статті з теорії та історії держави і права, цивільного та кримінального права, авторами яких є, як відомі науковці, так і молоді юристи.

Літо підходить до завершення, попереду нові здобутки, нові випробування і перемоги. З Днем народження, українська незалежносте, з Днем народження, Україно!»

Top Вгору