Buleten

"БЮЛЕТЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ"

   Журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» – офіційне загальнодержавне науково-практичне фахове видання, яке друкується з 1999 року.

  Це справжній путівник юридичної думки. У виданні публікуються цікаві наукові дослідження, рецензії, висвітлюються найгостріші юридичні проблеми. Особливістю журналу є поєднання теоретичних основ права з практикою застосування українського законодавства.

  На сторінках Бюлетеня висвітлюється діяльність служб, які координуються Міністерством юстиції України, публікуються актуальні матеріали у рубриках  «Сучасна юстиція України», «У фокусі юстиції», «Нотаріат», «Незалежна юридична консультація». З сучасними дослідженнями у галузях конституційного, сімейного, екологічного, адміністративного, фінансового, кримінального, міжнародного права читачів традиційно ознайомлює рубрика «Думки експертів з права».

   Бюлетень є тим професійним виданням в системі органів юстиції, яке поширює правові знання серед населення та підвищує професійний рівень фахівців у галузі права, створює потужний простір правової інформації. Це майданчик для спілкування юридичної спільноти, який забезпечує діалог між органами юстиції і громадськістю.

   Наказом Міністерства освіти і науки України № 747 від 13.07.2015 журнал внесено до Переліку фахових видань України у галузі юридичних наук.
 

Засновники:
Міністерство юстиції України,
Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України,
Інститут законодавства Верховної Ради України.
Головний редактор:

Оніщенко Наталія Миколаївна, Доктор юридичних наук, заслужений юрист України, завідувач відділу теорії держави і права України Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
Відповідальний секретар:

Крижанівська Тетяна Іванівна
Адреса:
Державне підприємство
"Українська правова інформація" Міністерства юстиції України
Україна, 01001, м. Київ, провулок Рильський, 8-А, к. 301 (Софіївська площа);
тел.: (044) 222-53-16.
e-mail: bulleten@upinfo.com.ua

Thumb shutterstock 75495445
17 Листопада 2016

Державна реєстрація актів цивільного стану громадян: як це працює

«Нотаріат України» – постійна рубрика журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». У листопаді читайте про

Детальніше ...
Thumb shutterstock 28830989
14 Листопада 2016

Новели законодавчого регулювання праці державних службовців

Актуальною темою № 11 журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» є «Новели законодавчого регулювання праці державних службовців». У статті проаналізовано

Детальніше ...
Thumb  10 cover
08 Листопада 2016

Шановні читачі!

Вийшов друком № 10 журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України».

Детальніше ...
Thumb shutterstock 74007565
03 Листопада 2016

Адміністративно-правове регулювання статусу підрозділів державної виконавчої служби територіальних органів Міністерства юстиції України

У статті виконано аналіз адміністративно-правового регулювання статусу підрозділів державної виконавчої служби територіальних органів Міністерства юстиції України...

Детальніше ...
Thumb shutterstock 91291802
31 Жовтня 2016

Шановні автори, читачі, передплатники!

 Жовтневий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» готується до друку. Читайте у № 10 у рубриці «У фокусі юстиції» бесіду із...

Детальніше ...
Thumb bpd
24 Жовтня 2016

СИСТЕМА БПД: РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА СПРАВЕДЛИВІСТЬ

Актуальною темою жовтневого номера журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» є робота системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше ...
Thumb shutterstock 70571011 new
19 Жовтня 2016

Електронний сервіс: проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану

«Незалежна юридична консультація» – постійна рубрика журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Актуальна інформація. Новели законодавства. Роз'яснення та коментарі фахівців.

Детальніше ...
Thumb  9 cover
17 Жовтня 2016

Актуальні інтерв'ю, цікаві співрозмовники, корисна та оперативна інформація у "Бюлетені Міністерства юстиції України", № 9

Про правове регулювання вищої юридичної освіти, нотаріальну таємницю та очікування адвокатів - у "Бюлетені Міністерства юстиції України", що вийшов друком

Детальніше ...
Thumb  8 cover
31 Серпня 2016

Вийшов друком № 8 журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України"

Хочемо привітати всіх вас із 25-річчям з Дня незалежності України і побажати миру, успіхів, наснаги, сонячних днів. Процес державотворення триває, наша країна пройшла великі випробування, і будемо сподіватися, що цей шлях надалі буде не такий складний і трагічний.

Детальніше ...
30 Серпня 2016

оголошення

Шановний нотаріусе!

З метою поширення знань щодо вдосконалення та розвитку сфери нотаріату, наукових досліджень актуальних проблем нотаріату, а також узагальнення нотаріальної практики видавничий відділ Бюлетеня Міністерства юстиції України започатковує на сторінках журналу спеціальну рубрику для нотаріусів «Нотаріат України: теорія та практика.

Щомісяця в журналі друкуватимуться відповіді на актуальні питання в сфері нотаріальної діяльності, нормативно-правові акти з питань нотаріату, які становитимуть настільний юридичний збірник нотаріуса, а також статті відомих науковців та...

Детальніше ...
Thumb  7 cover
05 Серпня 2016

Вийшов друком черговий номер журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" № 7 (177), 2016

Шановні читачі!

Наш новий липневий номер наповнений цікавими матеріалами, актуальною інформацією та аналітикою.
Хочеться сподіватися, що кожен знайде на сторінках «Бюлетеня» щось корисне ісуттєве для себе ісвоїх колег.
Так, актуальною темою на цей раз стала реформа системи правосуддя в Україні, це питання дуже непросте іболюче для нашої держави.
Шляхи вдосконалення є, і надія на покращення в судовій системі присутня,атакож механізми втілення цієї необхідної реформи в життя.
Розділ «Сучасна юстиція України» містить новини і актуальне інтерв’ю зМіністром юстиції України Павлом Петренком....

Детальніше ...
Thumb  6 cover
04 Липня 2016

Вийшов друком черговий номер журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" № 6 (176), 2016

Шановні читачі!

Вийшов друком 6-й номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Червневий номер присвячений Дню Конституції України. Автор актуальної теми доктор юридичних наук, професор, декан факультету публічного управління та права Академії муніципального управління Олександр Лощихін розповідає про Конституцію як правову основу розвитку економічних функцій держави: вітчизняний та зарубіжний досвід.

У рубриці «Сучасна юстиція України» ми висвітлюємо питання реальних кроків декларування прав людини, зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка зі студентами-юристами Київського...

Детальніше ...
Thumb  4 cover
13 Травня 2016

Вийшов друком черговий номер журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" № 4 (174), 2016

Повідомляємо Вам про вихід із друку квітневого номера журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" № 4 (174), 2016.

Детальніше ...
Thumb  3 cover
04 Квітня 2016

Вийшов друком черговий номер журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" № 3 (173), 2016

Повідомляємо Вам про вихід із друку березневого номера журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" № 3 (173), 2016.

Детальніше ...
Thumb
16 Березня 2016

Шановні читачі, колеги, передплатники та автори!

До наукової ради журналу «Бюлетень Міністерства юстиції» приєднався Ярослав Ніесьолоські – старший викладач кафедри теорії та філософії держави та права факультету права і адміністрації Гданського Університету (республіка Польща), доктор правничих наук.

Пропонуємо матеріал про правничу науку як таку, різницю її розвитку в Польщі і в Україні, підходи і плани на майбутнє в Україні.

Інформацію про включення Ярослава Ніесьоловські до наукової ради « Бюлетеня Міністерства юстиції України» можна знайти на офіційному сайті університету в Польщі за посиланням:

...

Детальніше ...
Top Вгору